Projekt eTwinning z języka francuskiego

6 listopada 2017

W ubiegłym roku szkolnym grupa uczniów Klas Frankofońskich wraz z ich opiekunem panią Mirosławą Bogacz realizowali projekt eTwinning z partnerami z Francji, Włoch, Martyniki, Rumunii i Portugalii zatytułowany "E-magazine en écriture collaborative sur la vie des adolescents en Europe".

Językiem komunikacji był oczywiście język francuski. W ramach współpracy powstały 2 numery magazynu: „Les Ados de la TV.”

W lipcu zrealizowany projekt otrzymał Krajową Odznakę Jakości eTwinning.

W październiku otrzymaliśmy informację, że nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning - "E-magazine en écriture collaborative sur la vie des adolescents en Europe."
Oznacza to, że praca uczniów i ich opiekuna została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

Serdecznie gratulujemy!

• Powiększ zdjęcie Krajowa Odznaka Jakości eTwinning