Kolejne 3 mobilności za nami!

3 listopada 2020

PBL ( Project Based Learning )

Uczenie się w oparciu o metodę projektu to tytuł szkolenia , które odbyło się w dniach 25-31 października w Bolonii, a w którym wzięli udział nasi nauczyciele: P.Dorota Radosz, P.Iwona Horczak i P. Agata Siwiec.

Organizatorzy szkolenia ELA ( Erasmus Learning) Bolonia, nie tylko zapewnili jego bardzo wysoki poziom , ale także bezpieczeństwo i komfort uczestników w trudnym czasie pandemii.

A czym jest PBL i czym różni się od standardowego projektu dowiemy się już wkrótce podczas szkolenia WDN 19 listopada na Teams !

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć  Projekt Erasmus plus - Nasza 4 otwarta na 4 strony świata : języki, pasja, talent i wiedza  na szkolnej stronie FB, a także na stronie naszej biblioteki szkolnej, gdzie już wkrótce  quizy erasmusowe z nagrodami!!!