Wydarzenia 2017-2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Wydarzenia archiwalne w Roku Szkolnym 2017/2018


Artykuły

SP4 - Szkołą Odkrywców Talentów

Przejdź do - SP4 - Szkołą Odkrywców Talentów

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała w roku szkolnym 2017/2018 tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów" przyznawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji ORE.

Czytaj więcej o: SP4 - Szkołą Odkrywców Talentów

Dzień rodziny klas I-III

Przejdź do - Dzień rodziny klas I-III

Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca 5 czerwca 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zatytułowana Dzień Rodziny

Czytaj więcej o: Dzień rodziny klas I-III

Zwycięstwo w turnieju siatkówki plażowej

Przejdź do - Zwycięstwo w turnieju siatkówki plażowej

Nasi uczniowie wygrali turniej siatkówki plażowej zorganizowanej przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mysłowicach (1 Liceum Ogólnokształcące w Mysłowicach) w Parku Słupna .

Czytaj więcej o: Zwycięstwo w turnieju siatkówki plażowej

Wyjazd klasy 1a do filharmonii

Przejdź do - Wyjazd klasy 1a do filharmonii

WYJAZD  KLASY 1A  DO FILHARMONII ŚLĄSKIEJ  W  KATOWICACH

Poniedziałek 4 czerwca 2018 roku na długo pozostanie w pamięci młodszych uczniów naszej szkoły. Tego dnia pod opieką wychowawcy klasy i opiekuna wybrały się do Filharmonii Śląskiej w Katowicach na przedstawienie muzyczne „Ciekawa puenta o tańczących pointach, czyli rzecz o balecie”. 

Czytaj więcej o: Wyjazd klasy 1a do filharmonii

Święto Sportu w SP4

W środę 30 kwietnia w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, nasza szkoła zorganizowała dla wszystkich dzieci i młodzieży Święto Sportu. Było wiele atrakcji, konkurencji oraz zabawy a pogoda również nam dopisała

Czytaj więcej o: Święto Sportu w SP4

Występ teatru "Bajaderka"

Przejdź do - Występ teatru "Bajaderka"

Przedstawienie teatru "Bajaderka” poruszyło problem nadmiernego przebywania młodych ludzi w cyberprzestrzeni. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas od 1 do 7 . 

Czytaj więcej o: Występ teatru "Bajaderka"

Wycieczka klasy 2e

Przejdź do - Wycieczka klasy 2e

Dnia 25 maja 2018r. klasa 2e wraz z wychowawcą klasy, p. Izabelą Simlat-Makuch wybrała się na wycieczkę do JumpCity w Katowic. Celem było rozładowanie emocji po intensywnym roku szkolnym. 

Czytaj więcej o: Wycieczka klasy 2e

Warsztaty ekologiczne klas 1a i 1b

Przejdź do - Warsztaty ekologiczne klas 1a i 1b

Dnia 22 maja, w poniedziałkowe przedpołudnie uczniowie klas 1 wzięli udział w warsztatach ekologicznych, które poprowadziła Pani Jadwiga. Celem zajęć było wdrażanie dzieci do działań i  postaw proekologicznych oraz ćwiczenie zdolności manualnych. 

Czytaj więcej o: Warsztaty ekologiczne klas 1a i 1b

Miejskie finały w siatkówce plażowej.

Przejdź do - Miejskie finały w siatkówce plażowej.

W dniu 21 maja na obiekcie sportów letnich „Słupna” odbyły się miejskie finały szkół podstawowych roczników starszych w siatkówce plażowej. Wśród dziewcząt do walki przystąpiły aż 24 drużyny. Po kilkugodzinnych zmaganiach w słońcu i silnym wietrze wyłoniono najlepsze cztery drużyny.

 

Czytaj więcej o: Miejskie finały w siatkówce plażowej.

Wycieczka do Francji!

W dniach 14-20.05.2018 roku siódmoklasiści oraz uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły, wraz z kolegami z SP13 w Mysłowicach, spędzili niezapomniane chwile w północnej części Francji i w Paryżu.

Czytaj więcej o: Wycieczka do Francji!

Uwaga! Internet! - lekcja w kinie

W piątek, 18 maja 2018 r., uczniowie klas gimnazjalnych ( kl. II a i II d ) wraz z polonistami p. M. Małczak i p. A. Ciach  uczestniczyli po raz kolejny w projekcie realizowanym przez Centrum Edukacji Filmowej Wołomin "Lekcja w kinie". Tym razem tematem spotkania  było korzystanie z Internetu. Nie bez powodu wspominamy o tej właśnie lekcji – bezpieczeństwo w sieci to jeden z priorytetów MEN w tym roku szkolnym.
 
Czytaj więcej o: Uwaga! Internet! - lekcja w kinie

Wycieczka do Sianożęt klasy IV a

W dniach od 12.05 do 18.05.2018 roku klasa IV a była na 7-dniowej wycieczce w Sianożętach nad Bałtykiem. Uczniowie spędzili wspaniały tydzień nad morzem spacerując, plażując oraz poznając okolice. 

Czytaj więcej o: Wycieczka do Sianożęt klasy IV a