Dzień chłopka

29 września 2017

Dzień chłopka

Dnia 29 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. W. Korfantego odbył się jak co roku, z okazji Dnia Chłopaka, konkurs na Najsympatyczniejszego Chłopaka. W związku z tym, iż w mury naszej placówki zagościły od września uczniowie roczników młodszych nie mogliśmy o nich zapomnieć i postanowiliśmy podzielić glosowanie dziewcząt na szkole podstawowa i gimnazjum.

Szaleństwo w typowaniu najsympatyczniejszych kolegów trwało ponad tydzień. Najpierw wybierani byli chłopcy z każdej klasy, by ostatecznie moc wyłonić tego Jednego :) Apel przeprowadziła przewodnicząca Agata Gaszczyk wraz ze skarbniczką SU Wiktoria Krawczyk i opiekunem SU p. Izabelą Simlat-Makuch. Śmiechom nie było końca, gdy obaj wybrańcy musieli przed społecznością uczniowska, a szczególnie przed przedstawicielkami płci pięknej, odczytać przygotowana przez SU przysięgę. Obaj chłopcom zostały wręczone statuetki i szarfy. Dodatkowa atrakcja tego dnia był koncert życzeń, gdzie dziewczynki mogły zadedykować swoim kolegom wybrana piosenkę i złożyć życzenia przez radiowęzeł. Ponadto każdy chłopak naszej szkoły otrzymał drobniutki upominek.

Dzień chłopaka 2017/2018 roku uznajemy za udany i czekamy na Dzień Kobiet.