Owoce i warzywa - akcja SU

17 października 2017

W związku ze spożywaniem przez nasze Pierwszaczki, ale też i uczniów starszych klas Szkoły Podstawowej owoców i warzyw, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, p. Izabelą Simlat-Makuch i jej podopiecznymi z klasy 2e gimnazjum chcieli uwiecznić to wydarzenie takim oto projektem i zachęcić wszystkich uczniów do sięgania po te cudowne DARY NATURY.

Każda klasa w ramach zadania Zgranej Klasy przygotowała "porcję" owoców i warzyw, z których to powstało takie oto hasło: CHCESZ MIEĆ MOCE, JEDZ WARZYWA I OWOCE.

Wszyscy dobrze wiemy, że każdy posiłek powinien obfitować w porcje warzyw, natomiast owoce najlepiej spożywać do godz. 16.00. Bez nich nie da się zapewnić organizmowi odpowiedniej "dawki" naturalnych, łatwoprzyswajalnych witamin.

Wykonanie: 17.10.2017