SERCE SERCU

3 lutego 2020

Walentynkowa akcja charytatywna

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „SERCE SERCU”,  powstałej z inicjatywy uczniów klas 3a i 3b.

Celem akcji jest  pomoc Oli i Lence.

Akcja polegać będzie na przygotowaniu przez uczniów i rodziców  ciast, ciasteczek i innych słodkości, najlepiej w kształcie serduszek,   które można będzie otrzymać w zamian za  symboliczną pomoc  w dniu  14 lutego 2020r. (piątek) z okazji Walentynek.

Bardzo prosimy o przynoszenie słodkości do świetlicy /sala nr 114/ rano w piątek. Kiermasz będzie  trwał od  godz.9:00 do godz. 11:00. na holu przy klasach 2-3 i holu przy jadalni.

Dochód z akcji zostanie przekazany w całości na leczenie Lenki i Oli na wskazane przez rodziców i załączone w wiadomości konta fundacji.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie  i pomoc, uczmy dzieci wrażliwości i otwartości na niesienie pomocy potrzebującym.