Szkolne Walentynki

22 lutego 2021

Dnia 15 lutego br. w naszej szkole królował kolor czerwony oraz różowy, ponieważ świętowaliśmy szkolne Walentynki.

Specjalnie na tą okazję przygotowana została szkolna poczta walentynkowa, aby można było przekazać walentynkowe pozdrowienia ulubionym kolegom i koleżankom. Szkolne ”Walentynki” Maja, Paulina i Lena nie narzekały na brak pracy. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Dodatkowo uczniowie wszystkich klas młodszych wraz ze swoimi paniami wzięli udział w zabawie walentynkowo-językowej. Zabawa polegała na nauczeniu się słów Kocham Cię w języku kraju, który został przez daną klasę wylosowany. Wśród przygotowanych przez poszczególne klasy wyznań miłości znalazły się: niemieckie Ich liebe Dich, francuskie Je taime, włoskie Ti amo, rosyjskie Ja ljublju tiebja, hiszpańskie Te Qiero, czeskie Miluji te, słowackie Lubim ta oraz chorwackie Volim te.

Wszystkie klasy spisały się na medal – BRAWO WY !!!

klasa I

klasa II