28 listopada 2023

Kochani uczniowie i wspaniali rodzice!
Dzięki wielkoduszności Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice, od 6.11 została zorganizowana Wielka Zbiórka - produktów spożywczych i art. chemicznych do Paczek Świątecznych na terenie Mysłowic, Katowic, Sosnowca, Imielina i Lędzin zarejestrowana w Portalu Zbiórek Publicznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2923/4708/OR.

Nasza szkoła ma także wielki zaszczyt utworzenia w porozumieniu z SIL punktu zbiórki, dlatego też z całego serca serdecznie zapraszamy do pomocy i przynoszenia potrzebnych artykułów, które przekazane będą, jak w latach ubiegłych, seniorom, osobom niepełnosprawnym, dzieciom i rodzinom w trudnej sytuacji materialnej oraz osobom pozostającym w kryzysie bezdomności w przestrzeni publicznej.
Zbiórka potrwa do 04.12.2023 r,
Zalecane produkty do paczek to miedzy innymi :
-konserwy wszelkiego rodzaju,
-słodycze wszelkiego rodzaju : czekolady, kruche ciastka, batony, cukierki,
-kawa,
-herbata,
-dżemy i inne przetwory owocowe z uwzględnieniem tych dla dzieci,
-soki owocowe,
-produkty sypkie: cukier, mąka, kasze, makarony,
-oleje roślinne,
-przyprawy,
-mleko,
-chemia gospodarcza: wszelkiego rodzaju płyny i proszki potrzebne do sprzątania i prania.

Bardzo mile widziane są także upominki wykonane przez Was kochani uczniowie w formie kartek świątecznych, które z całą pewnością wywołają na wielu buziach uśmiech radości i wzruszenia,
W dobrych sercach siła, niech te

Sylwia Marczewska-Rzepa