Języki na pełnych obrotach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

"Języki na pełnych obrotach" jest wspólnym projektem realizowanym przez nauczycieli języków angielskiego i francuskiego, których uczniowie uczą się języka w zwiększonym wymiarze godzin z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych metod uczenia się. Nauczyciele wykorzystują duże doświadczenie które zdobyli podczas realizacji projektu Erasmus+ "Zintegrowane nauczanie przedmiotowo językowe szansą dla nowoczesnej szkoły".

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją projektu w naszej szkole w zakładkach:

  • Klasa frankofońska 
  • Klasa dwujęzyczna 

Artykuły

Weź udział!

Przejdź do - Weź udział!

"Easter around Europe"

" Nasi uczniowie wybrali Francję, jako kraj o którym przygotują serię prezentacji, quizów i innych materiałów dla pozostałych uczestników projektu i całej naszej społeczności  szkolnej, a które mamy nadzieję uda się zaprezentować na corocznej imprezie - TJO 2021 "Tygodniu Języków Obcych 2021" , na którą wszystkich serdecznie zapraszamy już teraz. Pamiętajcie: stacjonarnie czy też zdalnie - będzie fenomenalnie "  . TJO 2021 odbędzie się w dniach 22-26 marca 2021.   

I love winter

Przejdź do -  I love winter

Gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu plastyczno-językowego na najciekawszą kartkę lub ozdobę świąteczną oraz Konkursu I love winter !

Czytaj więcej o: I love winter