"Easter around Europe"

14 lutego 2021

"Easter around Europe" to tytuł nowego projektu eTwinning realizowanego przez uczniów naszej szkoły pod opieką p.A.Siwiec.

10 uczniów klasy 6a ( Borys, Konrad, Michał, Szymek, Marek,  Ala, Magda, Daria, Zuzanna P. oraz Zuzanna W. ) wraz z rówieśnikami z innych partnerskich szkół, wybiorą się w podróż po Europie podczas której będą wspólnie poznawać tradycje wielkanocne w wybranych krajach europejskich, zaprzyjaźnią się z mapą Europy oraz wypracują materiały do lekcji kulturowych w języku angielskim.
Zostaną opracowane ciekawe ćwiczenia utrwalające słownictwo, tradycje i kraje Europy. Pracując w grupach uczniowie poznają swoich rówieśników ze szkół partnerskich korzystając z bezpiecznych narzędzi TIK.
Zapraszamy do "śledzenia" naszego projektu  na stronie szkoły w zakładce Erasmus plus oraz aktualności/wydarzenia.

Agata Siwiec