KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS I-III "MÓJ PRZYJACIEL ZIELONY LATAWIEC"

12 maja 2020

Zapraszamy uczniów z klas I - III do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie na wyjątkowy latawiec.

Waszym zadaniem będzie samodzielne wykonanie latawca w dowolnej technice. Może to być rysunek w formie tradycyjnej lub cyfrowej, obraz, model trójwymiarowy lub inna dowolna forma artystyczna. Latawca możecie wykonywać z dowolnych materiałów w różnych kolorach.
Czas wykonania prac - do 8 czerwca.
Zróbcie zdjęcia swoim pracom i wyślijcie na adres podany w ogłoszeniu dziennika elektronicznego.
Przypominamy, że wysyłanie zdjęć jest równoznaczne ze zgodą na ich publikowanie.
Spośród tych zdjęć, które dostaniemy od Was wybierzemy te z najpiękniejszymi latawcami, nagrodzimy je i wyślemy je do organizatora konkursu.
Nagrodą za pierwsze miejsce w tym konkursie ogólnopolskim jest pięknie ilustrowana przez ilustratorów z całego świata książka z dedykacją autora "Zielony latawiec. Przyjaźń przez 6 kontynentów", zestaw gadżetów oraz dyplom. Dodatkowo szkoła, z której jest zwycięzca otrzymuje 10 takich samych książek.
Do wygrania są również piękne latawce.
Bardzo gorąco zachęcamy Was do udziału w konkursie. Liczymy na Waszą wyjątkową kreatywność.
Poniżej zamieszczamy szczegółowe informację od organizatora tego konkursu.
Pozdrawiają wychowawcy świetlicy

Iwona Jochemczyk